Súťaž o najefektívnejšiu reklamu EFFIE AWARDS pozná prvé termíny

Každoročne na konci roka poznáme najefektívnejšie reklamy, a to vďaka súťaži EFFIE Awards Slovakia. Dobrou správou je, že organizátor, Klub reklamných agentúr (KRAS) plánuje aj v tomto roku pokračovať v tejto tradícii a zverejnil dôležité dátumy. Agentúry môžu registrovať prihlášky už od tohto piatka, slávnostné vyhlásenie výsledkov spoznáme v decembri.

Súčasťou EFFIE Awards Slovakia 2021 bude aj špeciálny webinár, ktorý sa uskutoční 18. októbra o 15.00 online na FB fanpage Klubu reklamných agentúr Slovenska. Zameraný bude na to, ako správne vypísať prihlášku do súťaže. Agentúry tak môžu získať cenné rady od tých, ktorí už získali ocenenie EFFIE.

Informácie o súťaži organizátori postupne zverejnia na stránke súťaže. Prihlasovatelia budú môcť prihlasovať kampane, ktoré prebiehali od 1. septembra 2020 do 30. septembra 2021, registrovať práce môžu tu.

Pozrime sa na najdôležitejšie termíny pre EFFIE Awards 2021:

  • 14. október 2021 – spustenie registrácie prác do súťaže
  • 4. november 2021 – je prvý deadline-om pre prihlásenie prác
  • 10. november 2021 – je druhý deadline-om pre prihlásenie prác
  • 10. december 2021 - vyhlásenie výsledkov súťaže na finálovom podujatí (ktorý sa, veríme, uskutoční naživo). V tento deň spoznáme najefektívnejšie práce.

EFFIE Awards Slovakia 2021 je zároveň poslednou súťažou, ktorá v tomto roku rozhodne o najúspešnejšej Agentúre roka. Ide o prestížne ocenenie najúspešnejšej agentúry za uplynulý rok, ktoré odovzdáva magazín Stratégie.

https://strategie.hnonline.sk/marketing/10879605-sutaz-o-najefektivnejsiu-reklamu-effie-awards-pozna...